Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach trzecich

Nauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia idealnie wpasowuje się w tę koncepcję, a jego celem jest lepsze zrozumienie zasad kierujących się matematyką. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbywa się w pierwszy piątek października. To inicjatywa skierowana nie tylko dla młodzieży i dzieci, ale i dorosłych. Odświeżenie tabliczki mnożenia nikomu nie zaszkodzi, a może to być dobry wzór dla młodszych pokoleń. W miniony piątek uczniowie klas trzecich sprawdzili swoją wiedzę matematyczną podczas konkursu „Mistrz tabliczki mnożenia”. Konkurs został przygotowany z inicjatywy samorządu szkolnego. Dziękujemy za przygotowanie nauczycielom uczącym w klasach trzecich.
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy!

 

Skip to content