Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną podstawową formą spisu jest samospis internetowy dostępny na stronie GUS: www.spis.gov.pl, do którego również serdecznie zachęcamy Państwa.

Druga formą jest spis na żądanie poprzez infolinię GUS: 22 279 99 99 w kanale „Spisz się na telefon”. Z osobami, które nie skorzystają z powyższych form skontaktuje się rachmistrz telefonicznie lub bezpośrednio. Tożsamość rachmistrza spisowego będzie można zweryfikować przez kontakt telefoniczny z infolinią spisową GUS a także w aplikacji „Sprawdź rachmistrza” na stronie www.spis.gov.pl, oraz stronie internetowej urzędu statystycznego.

Wszystkie informacje w obszarze spisu w tym m,in.  „pytania i odpowiedzi”  znajdą się na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego www.spis.gov.pl bądź pod numerem infolinii: 22 279 99 99.

Na czas trwania spisu w Urzędzie Miasta Zgierza zostało przygotowane stanowisko do samospisu internetowego dla osób nie mających możliwości technicznych dla przeprowadzenia samospisu w domu.

Informacja o NSP

Skip to content