„KODUJ Z GIGANTAMI – SZYFRY I ZAGADKI”- bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na darmowe zajęcia z programowania.

Patroni honorowi niniejszej akcji to Prezydent Miasta Zgierza -Pan Przemysław Staniszewski, Ośrodek Rozwoju Edukacji  i NASK.

W 10. edycji akcji „KODUJ Z GIGANTAMI – SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.