Klasa 5b na warsztatach ceramiczno-bębniarskich

W piątek 07.10 klasa 5b pod opieką pań Ewy Momcilović i Ady Szałwińskiej udała się do Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu na warsztaty ceramiczno-bębniarskie. Podczas części poświęconej ceramice dzieci poznały podstawy tego rzemiosła, a następnie same dały upust swojej wyobraźni lepiąc zwierzęta i fantastyczne stworzenia z gliny. Podczas części bębniarskiej uczniowie pod bacznym okiem instruktora wspólnie wybijali rytm na afrykańskich bębnach djembe. Był też czas i miejsce na szalone improwizację! W drodze do CKD klasa miała okazję cieszyć się piękną polską jesienią spacerując ulicami naszego miasta. W drodze powrotnej uczniowie również korzystali z uroków sprzyjającej aury, ale tym razem na placu zabaw w Parku Miejskim.
Zapraszamy do fotorelacji z warsztatów w CKD!

 

 

Skip to content