IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Integracyjnego „Spotkajmy się”

W środę 15.11.2023 odbyła się w naszej szkole IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Integracyjnego „Spotkajmy się”. Gościem specjalnym była pani Joanna Wójcicka, pedagog w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Łodzi, specjalista terapii pedagogicznej, współautorka wielu publikacji i gier edukacyjnych. Na konkurs przybyli uczestnicy ze zgierskich szkół, ze SP nr 5 w Ozorkowie oraz SP w Rudzie Bugaj. Konkurencje dotyczyły zadań matematycznych  i wszystkie drużyny poradziły sobie z nimi doskonale.
Pierwsze miejsce zajęła SP nr 5 z Ozorkowa, drugie miejsce zajęła SP nr 12 ze Zgierza, trzecie miejsce zajęła SP nr 5 ze Zgierza. Każde dziecko opuściło naszą placówkę z nagrodą i poczuciem dobrze wykonanej pracy.
Dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie i sponsorom za ufundowane nagrody.

Skip to content