2 października 2022

Godziny dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI – budynek przy ul. Piłsudskiego 1

LP. NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ TYGODNIA/GODZINA MIEJSCE
1. Andrzejczak Bożena wtorek 12.50 – 13.50 sala 6
2. Bartczak Kamila wtorek 12.50 – 13.50 sala 7
3. Bartoli Małgorzata środa 12.35 – 13.35 sala 17
4. Bednarz Renata czwartek 11.30 – 12.30 gabinet logopedy
5. Bielińska Agnieszka czwartek 7.00 – 8.00 pokój nauczycielski
6. Błaszczyk Elżbieta poniedziałek 13.45 – 14.45 sala 18
7. Bogusławska Anna piątek 7.00 – 8.00 sala 18
8. Czarnacka Marlena środa 11.30 – 12.30 sala 10
9. Filipczak Łukasz czwartek 15.00 – 16.00 prac. komp.
10. Filipczak Paulina piątek 7.00 – 8.00 sala 20
11. Gajda Natalia piątek 11.30 – 12.30 pokój nauczycielski
12. Gałkiewicz Krzysztof piątek 12.35 – 13.35 sala 1
13. Grodecka Ewa wtorek 12.50 – 13.50 sala 6
14. Grzebińska Katarzyna czwartek 7.00 – 8.00 sala. 6
15. Grzelak Dominika piątek 11.30 – 12.30 sala 19
16. Janik-Góra Magdalena poniedziałek 7.00 – 8.00 sala 15
17. Janusik-Kamińska Beata czwartek 12.40 – 13.40 sala 16
18. Jędrzejczak Bożena piątek 7.00 – 8.00 sala 20
19. Jurek Jakub wtorek 11.30 – 12.30 sala gimnastyczna
20. Kirsz Joanna piątek 12.40 – 13.40 sala 2
21. Kmieć Małgorzata piątek 7.00 – 8.00 sala 11
22. Korczak Dorota środa 11.50 – 12.50 pokój nauczycielski
23. Kosiorek Łukasz środa 11.30 – 12.30 sala gimnastyczna
24. Kowalska Małgorzata wtorek 8.00 – 9.00 sala SJ
25. Laskowska Anna czwartek 7.00 – 8.00 sala 14
26. Łuczak Agnieszka czwartek 12.40 – 13.40 sala 16
27. Maćkowiak Justyna piątek 7.00 – 8.00 sala 14
28. Majcher-Grzegorzewska Jolanta piątek 14.00 – 15.00 gabinet psychologa
29. Medyńska Magdalena piątek 7.00 – 8.00 gabinet dyrektora
30. Mikołajczyk Aneta czwartek 13.35 – 14.35 sala 5
31. Momcilowić Ewa piątek 12.35 – 13.35 pok. naucz.
lub sala plastyczna
32. Owczarczyk Aleksandra poniedziałek 11.45 – 12.45 sala przyrodnicza
33. Pasieka Anna piątek 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski
34. Pawlicka Monika piątek 9.30 – 10.30 świetlica
35. Pełczyńska Katarzyna wtorek 7.00 – 8.00 sala 15
36. Piotrowska Anna poniedziałek 7.00 – 8.00 sala 4
37. Rogacka-Szczepaniuk Monika środa 14.30 – 15.30 pokój nauczycielski
38. Sobczak Marika wtorek 13.35 – 14.35 sala plastyczna
39. Sobczyńska Magdalena piątek 11.30 – 12.30 sala 19
40. Szałwińska Ada poniedziałek 12.40 – 13.40 sala plastyczna
41. Szpakowska Sylwia środa 13.35 – 14.35 sala 3
42. Szpruch Elżbieta czwartek 13.40 – 14.40 sala 8
43. Szwajkiewicz Aneta piątek 11.50 – 12.50 gabinet wicedyrektora
44. Szyszka Krystyna poniedziałek 14.00 – 15.00 biblioteka
45. Tymejczak Damian piątek 14.45 – 15.45 sala gimnastyczna
46. Walczak Małgorzata środa 10.30 – 11.30 sala 10
47. Wolska Bożenna piątek 12.00 – 13.00 gabinet pedagoga
48. Wolska Sylwia piątek 7.00 – 8.00 sala 13
49. Wróbel Izabela poniedziałek 13.50 – 14.50 pokój nauczycielski
50. Zachor Ilona wtorek 7.00 – 8.00 sala 12
51. Zamojska-Rezler Małgorzata piątek 7.00 – 8.00 sala 11
Skip to content