Wykaz podręczników dla oddziałów przedszkolnych

WYKAZ  podręczników dla oddziałów Przedszkolnych NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Oddział 3- latki

p. Dominika Grzelak

p. Magdalena Sobczyńska

Dla 3 – latków: ” Odkrywam siebie ” pakiet dla 3 latków (poziom A) wydawnictwo Mac Edukacja 2020

Religia- ” Kocham Dobrego Boga ” wyd. Sandomierz; red. Ks Stanisław Łabendowicz (AZ-0-01/10-RA-2/12)

Prosimy Rodziców o nie dokonywanie indywidualnych zakupów przyborów  plastycznych i  artykułów papierniczych.

W/w materiały zostaną  zakupione zbiorczo przez wychowawców.

Oddział 4- latki

p. Marlena Czarnacka

p. Angelika Wojtczak

dla 4 –  latków: ”Olek i Ada wśród przyjaciół” (pakiet A+) Marzanna Cieśla, Agnieszka Horabik, Monika Smułka wydawnictwo Mac Edukacja 2018

Religia –  ”Pan Bóg kocha dzieci ”- Ks. Stanisław Łabendowicz  wyd. Sandomierz (AZ-01-01/10-RA-2/12)

W/w materiały zostaną  zakupione zbiorczo przez wychowawców.Oddział 6-5- latki

p. Paulina Filipczak

p. Patrycja Kaźmierczak

·         ” Kolorowy start z plusem ” wyd. Mac Edukacja (autorzy: Wiesława  Żaba-Żabińska)

·          Religia ”Kocham Pana Jezusa” (dwie części) – wydawnictwo Święty Wojciech ; redaktor ks. dr Paweł Płaczek   (AZ-04-01/18-PO-3/20)

·         Język angielski -” New English Adventure”  starter – podręcznik i ćwiczenie; wyd. Pearson

W/w materiały zostaną  zakupione zbiorczo przez wychowawców.