KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

W związku z możliwością prowadzenia zajęć rewalidacyjnych/konsultacji od 25 maja 2020 r. zostały opracowane Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19 na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu.
Opracowane procedury opierają się na wytycznych Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia i zostały dostosowane do warunków w Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu.

Proszę o zapoznanie się z procedurami i wypełnienie oświadczeń
Dokumenty dostępne poniżej

Z poważaniem
Dorota Korczak
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
w Zgierzu

WEWNĘTRZNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA
DEKLARACJA rodzica
ZGODA rodzica
OŚWIADCZENIE dot. przeprowadzenia rewalidacji na terenie szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *